هتل جام فیروزه,درباره هتل جام فیروزه اصفهان

هتل جام فیروزه اصفهان در فروردین ماه سال 1395 با قرار گیری در مرکز شهر، از نوسازترین هتل های اصفهان است. هتل فیروزه در 3 طبقه ساخته شده و با وجود نمای سنتی و زیبا دارای امکاناتی مدرن است. در اتاق ها و سوئیت های هتل امکانات و وسایل راحتی برای مسافران ارائه شده است. در لابی هتل نیز از شما به گرمی پذیرایی می شود و می توانید صبحانه ای کامل را به طور رایگان میل نمایید.این هتل دارای 15 باب اتاق که شامل 9 باب اتااق2 تخته، 2 باب اتاق 3 تخته و 4 باب سوییت می باشد. 

با اقامت در هتل جام فیروزه اصفهان با یک تیر چند نشان بزنید...

واقع شدن در میدان بزرگ نقش جهان از امتیازات ویژه هتل فیروزه است. با اقامت در هتل جام فیروزه با یک تیر چند نشان زده اید، چه برای خرید و چه برای بازدید و تماشای آثار تاریخی هتل فیروزه انتخاب مناسبی است.

با گشتی کوتاه در میدان نقش جهان می توانید آثار تاریخی معروف در مجموعه میدان نقش جهان از جمله کاخ عالی قاپو، مسجد امام و مسجد بی نظیر شیخ لطف الله را در چند قدمی هتل به تماشا بنشینید.

با اقامت در هتل جام فیروزه در تاریخ قدم بزنید...

 بازار تاریخی قیصریه، بازار مسگرها و مجموعه مغازه های دور تا دور میدان امام نیز با ارائه‌ی انواع صنایع دستی خرید سوغات را برای شما آسان نموده است. با وجود مراکز تجاری واقع در خیابان چهار باغ، و ارگ جهان نما نیز با دسترسی آسان و فاصله ای نزدیک می توانید خرید های خود را انجام دهید.